Наукові дослідження: організація, методологія, інформаційне забезпечення
Сучасний етап науково-технічного розвитку суспільства висуває нові, набагато вищі вимоги до інтелектуального та творчого потенціалу фахівців, що передбачає володіння новими науковими методами, вміння орієнтуватися в потоці наукової інформації, знаходити найраціональніші конструкторські, технологічні й організаційні рішення. Сучасний фахівець повинен мати певний обсяг знань у галузі наукових досліджень, що передбачає засвоєння методологічних засад наукової праці, уміння збирати і опрацьовувати інформацію, розробляти програми наукових досліджень, аналізувати одержані результати та оформляти їх у вигляді наукового звіту.
Пропонуємо ознайомитися з книгами з фонду Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки, що висвітлюють методико-організаційні засади науково-дослідної діяльності. Сподіваємося, що вони стануть у пригоді в організації процесу проведення наукових досліджень.
Данильян О. Г. Методологія наукових досліджень
Єріна А. М.
Методологія наукових досліджень
Ковальчук В. В.
Основи наукових досліджень
Колесников О. В. Основи наукових досліджень
Надикто В. Т.
Основи наукових досліджень
Палеха Ю. І.
Основи науково-дослідної роботи
Рокочинський А. М. Основи наукових досліджень
Наукові роботи:
особливості, види, оформлення
Магістерська робота: методика підготовки
Мазур О. В.
Як написати наукову роботу
Путівник у прикладну наукометрію
Партико З. В.
Основи наукових досліджень
Більше інформації Ви знайдете в науково-допоміжному бібліографічному покажчику, підготовленому працівниками відділу наукової інформації та бібліографії «Науково-дослідна робота – фактор підвищення якості професійного розвитку», в якому представлені видання та інформаційні матеріали, що висвітлюють основні питання методики та організації науково-дослідної діяльності, основні вимоги до написання та захисту наукових робіт, індексації видань у наукометричних базах даних та принципи академічної доброчесності.